Nakon debakla i poraza od Slovenije, Hrvatska rukometna reprezentacija savladala je Njemačku  rezultatom 31-26.

Vrhunski odrađena utakmica, za razliku od utakmice protiv Slovenije, Hrvatska je protiv Njemačke dominirala od samog početka utakmice. U nekoliko navrata Hrvatska je u prvom poluvremenu imala i po tri gola razlike, da bi prvo poluvrijeme završilo rezultatom 15-13 za Hrvatsku.

U drugom poluvremenu Hrvatska je u 51.minuti imala prednost najvećih 6 golova razlike, 26-20. Nijemci su se uspjeli približiti Hrvatskoj na pet minuta do kraja utakmice 27-23, na četiri gola razlike.

Ipak na kraju Hrvatska je slavila rezultatom 31-26, dok najbolji kod Hrvatske bili su Martinović sa devet golova, Duvnjak, Šoštarić i Cindrić po pet golova.

Mnogi su prozivali Duvnjaka da se makne iz reprezentacije, a pogledajte ga , igra kao u najboljim danima,  izgleda da nama bolje pašu ekipe koje nemaju ritam.