Nadasve zasluženo,

Španjolska je u finalu Europskog nogometnog prvenstva pobijedila Englesku   2-1,

Ekipa, kao što je Engleska, a koja vrijedi milijardu i pol eura se muči protiv jedne Slovačke, Švicarske, Slovenije i Danske… igra očajna, a ako misle jednog dana nešto osvojiti onda moraju dovesti novog izbornika. Isto kao i Hrvatska, a nisu ni Francuzi bolji.

Prvo poluvrijeme završilo je 0-0, poveli su Španjolci u 47. minuti zgoditkom Williamsa, izjednačio Palmer, igrač koji je ušao kao zamjena nakon samo nekoliko minuta, tj. u 73.minuti izjednačio je na 1-1.   U 86. minuti pobjednički zgoditak za Španjolce postiže Oyarzabal.

Naslov je otišao najboljima, onima koji su dobili najjače ekipe, šteta što je baš Španjolska igrala prvu utakmicu protiv Hrvatske, da nisu možda bi bilo drugačije, tko zna… to je nogomet.