Odbojkašice Rijeke pobijedile su Karlovac na subotnjem gostovanju u četvrtom kolu Superlige 3-1 u setovima (20-25, 25-23, 25-15, 25-14), ali više od rezultata u gradu na četiri rijeke priča se o izbacivanju pomoćnog suca usred meča.

Od početka same utakmice moglo se vidjeti da linijski sudac ima problema s koordinacijom pokreta. Teturao je uz igralište, nekontrolirano mahao zastavicom, trčkarao uz liniju i u Delegat Željko Grgas nakon trećeg seta linijskog je suca ispratio iz dvorane, a nejasno je zašto to nije učinio i ranije. Disciplinski suci Hrvatskoga odbojkaškog saveza morat će odlučiti o suspenziji. U jednom trenutku tijekom drugog seta čak i pao pa ušao u teren nakon što se uspio pridignuti.

Pratitelji odbojkaške utakmice sve su mogli vidjeti u izravnom prijenosu na you tube kanalu.