U derbiju 26. kola SuperSport HNL-a, Dinamo je pobijedio Rijeku na Maksimiru 1:0, te tako prekinuo niz od tri uzastopna poraza.

Bio je to ujedno i oproštaj Arijana Ademija od Dinamova dresa, a do pobjede plavi su došli golom Stefana Ristovskog u 67. minuti susreta, već u prvoj minuti susreta plavi su mogli povesti, preko akcije koju je započeo Ristovski koji je prošao po desnoj strani i odlično nabacio na peterac, Ademi je bio najviši u skoku, ali glavom je pucao malo preko gola.

Imao je Dinamo dosta prilika u prvom dijelu, u jednoj od njih u 34. minuti nakon brze kontre Ivanušec je dodao lijevo Drmiću koji se izbacio na desnu nogu i s ruba šesnaesterca pogodio gredu. U 41. minuti nakon kornera se lopta odbila do Ademija koji je snažno pucao, ali preblizu da Labrović to ne bi obranio, a golman Rijeke je u zadnjim trenucima prvog dijela obranio i opasan slobodan udarac Mišića s ruba šesnaesterca.

Arijan Ademi kojemu je ovo bila 373. i zadnja utakmica u Dinamovu dresu, te je pritom postigao 41 pogodak i upisao 30 asistencija. Na lijepi način su se od Ademija oprostili i BBB koji su razvili njegovu veliku sliku s inicijalima imena i prezimena sa strane.

Tako je Dinamo pobjegao Hajduku na sigurnih devet bodova prednosti, dok je Rijeka ostala na šestom mjestu s dva boda manje od četvrtoplasiranog Varaždina.