1. kolo –HT Premijer liga

KK „Dinamo“ – „KK „Cibona“

77:71 (16:15, 24:16, 13:17, 24:23)

Gledatelji su nazočili prvoj povijesnoj pobjedi košarkaši Dinama nad Cibonom u sklopu 15. kola HT Premijer lige, u košarkaškom centru Dražen Petrović.

Utakmicu je pratilo oko tisuću gledatelja, što je respektabilna brojka.

U samo 19 sati nakon iscrpljujućeg dvoboja protiv podgoričkog SC Derbyja u kojem se otišlo i u produžetak, pred njima je bio ogled domaćeg prvenstva.

U prvoj četvrtini gledali smo ravnopravnu utakmicu, a ona je minimalnom prednošću završila u korist Dinama sa 16:15, u sljedećih 10 minuta domaći su igrači, očekivano, pokazali da su na boljoj energetskoj razini u ovom susretu, pa su na poluvrijeme otišli sa 40:31.

Bila je ovo treća utakmica ovog tjedna za Vukove, slijedi pauza od pet dana, a sljedeću utakmicu Vukovi igraju, 20. siječnja kada će u goste Mornaru u sklopu AdmiralBet ABA lige.