Momčad Varaždina,po prvi put u svojoj povijesti, u 7. kolu HNL-a, u gostima kod Rijeke, slave rezultatom 2-1.

Rijeka je izgledala dobro i povela u 47. minuti golom Djouahre. No, sve dobro uništio je Riječani Pavlović koji dira loptu rukom u svome petercu, te dobiva drugi žuti karton i gostima poklonio penal. Taj trenutak označio je raspad domaćina. Teklić je u 72. minuti iskoristio poklon i izjednačio iz jedanaestera. U 87. minuti. Kolarić prima loptu u prostor, Izašao je sam pred Labrovića, i pogađa za 2-1, za veliko slavlje Varaždinaca.

Tako Rijeka nastavlja niz loših rezultata, pet prvenstvenih utakmica bez pobjede dvije nerješene utakmice i tri poraza.

Varaždinci već četvrtu utakmicu ne znaju za poraz, nakon tri remija,ujedno su upisali i prvu povijesnu pobjedu , te osvojili devet bodova, u sedam utakmica. Dok Rijeka se nalazi na trenutno devetom mjestu tablice prve HNL.

Time Riječani i dalje se nalaze u krizi rezultata, te im prijeti pad na posljednje mjesto.