Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je prijateljski susret protiv Bugarske u Dohi. Naši su pobijedili rezultatom 2:1.

Bugarska je prva zabila gol i to s igračem više u 69 minuti. Ivušiću je zabio Kiril Despodov iz kontre i šokirao hrvatske igrače.

No slavlje Bugarske nije dugo trajalo. Hrvatska je zabila za 1:1 u 76. minuti. Strijelac je bio Luka Modrić iz penala nakon što je prekršajem zaustavljen Andrej Kramarić.Za 2:1 Hrvatska je zabila u 80. minuti, a junak je Andrej Kramarić. Hrvatski napadač je u svom stilu lijepo pucao i još bolje zabio.

S ove utakmice najviše će se pamtiti pobjeda,  dokazano ne osobito dobre reprezentacije, najblaže rečeno, kako bi to tek bilo da se igralo protiv neke jače momčadi? Ne smijemo ni pomisliti.