U 13. kolu Supersport HNL lige, Dinamo je pobijedio Lokomotivu, sa dva gola u sudačkoj nadoknadi.

Povela je Lokomotiva već u 4. minuti susreta, pogotkom Tucija, imala je Lokomotiva prilike i za vodstvo od 2-0, no ipak preokret.

Rekli bi nevjerojatan preokret, u sudačkoj nadoknadi zgodicima Kaneka u 94 minuti i Baturine u 97. minuti, Dinamo dolazi do nova vrlo važna tri boda.

Dinamo je zaigrao u početnoj postavi sa Teophileom, povratnikom u momčad Dinama koji je odigrao vrhunski, pokazao svoju dominaciju, svih 90. minuta, koja je pokrenula cijelu momčad.

Ja stalno pričam s nogometašima i radimo na njihovu samopouzdanju. Imamo lidere momčadi i svi svima pomažu. Sutra je ponedjeljak, neće nikome pasti dlaka s glave, to su mladi momci i moraju uživati u tome što rade. Slijede Oriolik i Varaždin. Mario Kovačević je jako dobar trener, bit će to teške utakmice, ali važno je uzeti bodove i mi ćemo napraviti sve da to uspijemo – rekao je Jakirović, pa dodao: – Zagorac umjesto Nevistića? Želim imati dva vratara spremnih. Theophile je bio jako dobar. Drmić i Bernauer nisu ispali iz momčadi, nego imamo takav roster.