ZABOK – CIBONA  62:84 (19:25)

U 8. kolu Lige za prvaka protiv Zaboka i uvjerljivo je slavila s 22 koša viška (62:84)-

Cibosi su otvorili utakmicu  0:16, Zabok su se prvi i zadnji put približio na -10 nakon polaganja Vručinića u 11. minuti (17:25). Tada  simultanku za goste igra raspoloženi Branković, Također u 36. minuti Cibona je imala najvećih +31 (48:79).

Bila je to čak treća utakmica u pet dana za Cibose i vrijedna pobjeda u borbi za startnu jedinicu uoči doigravanja. Pitanje pobjednika tijekom utakmice nije došlo u pitanje i veseli da su Vukovi ozbiljno shvatili protivnika i 76. rođendan Kluba, okrunili pobjedom.

Najbolji strijelac Cibosa bio je Danko Branković sa 18 postignutih koševa, Nathan Reuvers dodao je 13, dok je Toni Nakić postigao 11 poena.