Košarkaši Cibone pobijedili su Goricu sa 74-69 (24-27, 17-13, 17-16, 16-13) u prvoj utakmici Lige za prvaka

Cibona je bolje otvorila utakmicu i u 7. minuti imala osam koševa prednosti (22-14), ali je do kraja prve četvrtine Gorica napravila 13-2 i došla do prednosti (24-27).

Kad je u 26. minuti Toni Nakić donio “vukovima” +10 (54-44), činilo se da će momčad Gašpera Okorna doći do još jedne uvjerljive pobjede. No, tako nisu mislili gosti koji su za tri i pol minute napravili 12-2 i izjednačili (56-56).

Na 31 sekundu prije kraja Radovčić je promašio oba slobodna bacanja, a 19 sekundi prije kraja Uljarević je promašio tricu kojom je Gorica mogla doći do izjednačenja.

Toni Nakić je uzeo loptu, a nakon osobne pogreške Batura pogodio je oba slobodna bacanja i zapečatio Ciboninu pobjedu.