KK „CIBONA“ – KK „ZABOK“

96:59 (29:14, 22:17, 28:20, 17:8)

U prvenstvenom dvoboju protiv Zaboka u okviru 6. kola HT Premijer lige, odigranom u Košarkaškom centru Dražen Petrović, košarkaši Cibone upisali su i sedmu pobjedu za redom.

U prvih dvadeset minuta Cibona je riješila susret. Sa vrlo dobrom obranom i koncentracijom Cibosi su do odlaska na odmor već imali 20 poena prednosti (51-31).

Kod Cibone, vrlo raspoloženi Baković sa 18 poena, Perasović koji je ubacio 14 poena, Mazalin s ubačenih 14 poena.

Nakon utakmice Josip Sesar, trener Cibone: „U svakom slučaju sam zadovoljan načinom na koji smo otvorili utakmicu i stvorili veliku rezultatsku prednost. Bilo mi je bitno rasporediti minutažu na veći broj igrača, vratio nam se i Ljubičić, zadovoljan sam i njegovim povratkom. Treba imati razumijevanja za nešto lošiju partiju Zaboka, to je momčad u stvaranju, imali su dosta ozljeda, promijenili su i trenera tako da će oni biti sve bolji i nezgodan protivnik svima. Imamo dan odmora i već u petak gostujemo kod Splita koji je doveo i neke nove igrače u odnosu na našu prethodnu utakmicu. Oni igraju na domaćem parketu gdje su uvijek favoriti, međutim, dobro ćemo se pripremiti za njih“.