Pobijedila je Cibona, u 7. kolu, gradskog rivala Cedevitu junior rezultatom

78-68.

Od početnih deset minuta susreta imala je Cibona već razliku od petnaest koševa razlike, te kontrolirala utakmicu, tako je rezultat na kraju prve četvrtine bio 22-8 za Cibonu, da bi Cedevita uspjela uspostaviti ravnotežu i u drugoj četvrtini doći do razlike svega +2, za Cibonu.

Nakon poluvremena Cibona se odvojila i pobjegla na gotovo 20 poena razlike i tu je pobjednik odlučen, Cedevita je uspjela do kraja samo smanjiti nedostižnu razliku.

Utakmicu je obilježilo ponašanje trenera Cedevite, Damira Mulaomerovića, iz razloga što je nakon utakmice odbio dati ruku protivničkom treneru Jakši Vuliću jer je bio nezadovoljan time što je Vulić na 78:66, samo 16 sekundi prije kraja utakmice, pozvao minutu odmora za svoju momčad.

Nesportsko ponašanje trenera Cedevite tijekom cijele utakmice, nije način kako bi se jedan trener trebao ponašati.