U svojoj drugoj pripremnoj utakmici nogometaši Dinama, savladali su ekipu bugarskog CSKA 1948, rezultatom 3-2.

U prvih 45 minuta stvorili su Dinamovi napadači nekoliko prilika i samo jedan gol, a onda u drugom poluvremenu golijada.

Prvi Drmić dovodi Dinamo do 2-0 vodstva, a samo nekoliko minuta kasnije Špikić zabija i treći gol.

Kako obično biva utakmica nije mogla završiti bez malo uzbuđenja, prvo je bugarski igrač Tsenov na zakasnjelu reakciju Bočkaja, a samo tri minute kasnije Bernauer je htio izbaciti loptu koju je na kraju Moharrami zakucao u svoju mrežu.

Do kraja obje su momčadi imale prilika postići još koji gol, ipak rezultat se nije mijenjao.

Sljedeću prijateljsku utakmicu Dinamo će odigrati protiv najjačeg protivnika Sparte iz Praga, utakmica je na rasporedu 7.7 , ujedno će to biti i posljednja provjera prije Hrvatskog superkupa.