Dobra utakmica u Koprivnici, modri su upisali nova tri boda, pobjedom protiv Slaven Belupa , rezultatom 5:1.

Već u prvoj minuti gubio sa 0-1, hrvatski prvak je u nastavku deklasirao Slaven Belupo postigavši pet golova. No, pobjeda Dinama je mogla i veća.

Čista i uvjerljiva pobjeda, dobro došla za ono što nas čeka. Ujedno smo i odmorili neke igrače, dali priliku igračima koji su manje igrali. Moram biti zadovoljan, iako ulaz u utakmicu opet nije bio dobar, opet smo primili gol. Bilo je i nekih tehničkih pogrešaka, ali za njih su zaslužni i suparnički igrači, koji su bili čvrsti, a i neravan teren. No, kad se sve zbroji, stvarno mogu biti zadovoljan – rekao je trener Dinama Ante Čačić nakon utakmice pa dodao:

– Da, veseli uvijek kada je puno golova i strijelaca, za momčad je dobro, kad dođe realizacija i kad smo tako efikasni.

Ljubičić svojim kretanjima i trkom daje pozitivan ritam, mora biti taj srednji vezni, svi dobri…idemo samo jako, ovako i protiv Shkupija. Drmić mora biti ispred Petkovića.