Rukometaši PPD Zagreba, čekali su deset godina i napokon dočekali pobjedu protiv Pick Szegeda.

U dvoboju 11. kola skupine A Lige prvaka rukometaši PPD Zagreba svladali su u svojoj dvorani mađarski Pick Szeged s 26:24 (14:10). PPD Zagreb je svladao velikog favorita Pick Szeged, a tom velikom pobjedom, trećom u zadnja četiri susreta, zagrebaši su preskočili Vardar na šestom mjestu, koje vodi u daljnje natjecanje. Hrvatski prvak je odlično započeo susret, početkom utakmice imao je prednost od 8:3, a prvo poluvrijeme je dobio s respektabilnih 14:10.

Junak dvoboja bio je Sandro Obranović, koji je u zadnjih sedam minuta dvoboja postigao tri gola. Obranović je završio sa sedam golova, Ivan Čupić je dodao šest, a Zvonimir Srna pet pogodaka.
Na tablici vode Aalborg i Montpellier s po 16 bodova, Pick i Kiel imaju po 15, PPD Zagreb i Elverum po osam, Vardar sedam, a na začelju je Meškov s četiri boda.