U prvoj utakmici, šestog kola domaćeg prvenstva, u Koprivnici susret su odigrali Slaven Belupo i Gorica.

Gosti su poveli ranim golom Raspopovića, već u četvrtoj minuti susretU 79. minuti je na 1:1 izjednačio Ante Crnac koji se najbolje snašao u gužvi nakon slabe reakcije gostujućeg vratar, u 79. minuti je na 1:1 izjednačio Ante Crnac koji se najbolje snašao u gužvi nakon slabe reakcije gostujućeg vratara. Da bi samo par minuta kasnije u 83. minuti Slaven Belupo je poveo, a spretni je strijelac bio Marko Žuljević.

Slaven je ovom pobjedom potvrdio svoje drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici, iza Dinama.

Danas, u aktualnom šestom kolu HNL-a, sastaju se još Varaždin – Šibenik, Dinamo – Osijek, dok u nedjelju kolo zatvaraju Istra 1961 – Rijeka  i Hajduk – Lokomotiva.