FMP – CIBONA 76:71 (20:22, 16:20, 22:14, 18:15)

Velika serija Cibone od dolaska na klupu trenera Okorna, ostala je na nizu od 12 pobjeda,

FMP je ovom pobjedom od 76:71 prekinuo niz, od sedam poraza u ABA ligi.

S obzirom na način na koji je Cibona odigrala prvo poluvrijeme kod FMP-a, s obzirom na kontrolu skoka, vrlo agresivnu obranu s kojom se domaćin mučio i poslovičnu tranziciju Vukova, samo 42:36 na velikom odmoru bila je i premala razlika. Problemi su stigli u drugom poluvremenu, kad su Jose Vildoza i Amar Gegić bili previše na lopti i napad je postao statičan, a pritom je Cibona opasno izgubila defanzivni skok.

Cibona je ostala na devet pobjeda, i čeka ju još šest utakmica do kraja 1. dijela,  a s obzirom na težak raspored (Zvezda, Igokea i Zadar kod kuće, Partizan, Budućnost i Cedevita Olimpija u gostima)

Kapetan Roko Prkačin se vratio na parket, odigrao je nakon tri mjeseca stanke 11 minuta.