Konačno smo gledali jednu partiju plavih, gdje su sa lakoćom pobijedili kazahtansku Astanu, rezultatom 5-1.

Pred više nešto od deset tisuća gledatelja, modri su gostima priuštili petardu, mrežu je načeo Petković u 43. minuti susreta, udarcem sa bijele točke, a već u 53. minuti Dinamo je imao 2-0, također pogotkom Petkovića također iz penala. Otvorili su se modri u drugom poluvremenu, lijepom igrom, i već u 58. minuti susreta, krasnim pogotkom Bulata iz slobodnog udarca, Dinamo je imao 3-0.

Ipak u zadnjih dvadeset minuta, Astana je uspjela iz jedne kontre preko Hovhanisjana, smanjiti na 3-1.

Napravio je Jakirević dvije izmjene i u 86. minuti nakon ubačaja Mihajličenka, Antonio Marin glavom zabio za 4:1. Astana se raspala i u par minuta Dinamo je preko Halilovića, koji je udarcem sa 20-tak metara postavio konačnih 5-1.

Osvojeni su prvi bodovi, lijepom igrom, a kada ekipa ima trenera koji zna kako treba voditi  tim, sve dođe na svoje.