U sudačkoj nadoknadi nogometaši Osijeka, uspjeli su doći do pobjede od 1-0, protiv mađarskog ZTE, u 2. pretkolu konferencijske lige.

Pogodak za Osječane postigao je Mierez, u 91.minuti susreta, pred 12000 gledatelja, u prelijepoj atmosferi nove osječke Opus Arene.

Mogli su plavo bijeli i ranije imati vodstvo, dvije prilike, jedna već u sedmoj minuti susreta kada je Fućak asistirao Ramonu Mierezu koji je pucao s 15 metara, ali pored gola.

Već u 9. minuti susreta Lovrić je pucao sa 20 metara iskosa, no Zsombor Senko je odbio loptu do Mije Caktaša koji je pucao, no gostujuća „jedinica“ je obranila i njegov udarac.

Gosti svoju prvu priliku imali su u 27. minuti, kada je Sajban je pucao glavom, ali je Malenica bio dobro postavljen.

U 39.minuti Osijek ima novu priliku, kada je Nejašmić pucao lijevom nogom u bliži kut i pogodio vratnicu.

Utakmica je do kraja bila izrazito uzbudljiva, no ipak za Osijek sa sretnim završetkom u 91. minuti sudačke nadoknade.

Zaslužena pobjeda Osijeka, koja je mogla biti i malo veća, uz malo više sreće u predivnoj atmosferi nove Osječke Opus Arene.