Hrvatska je pobijedila Austriju u posljednjem kolu, naše skupine, rezultatom 3 -1.

Već u 6. minuti susreta Luka Modrić pogađa za vodstvo Hrvatske, no nismo dugo izdržali već u 9. minuti Austrijanci izjednačuju na 1-1.

Takav rezultat ostaje do kraja prvog poluvremena, da bi u drugom poluvremenu za Hrvatsku još zabili Livaja u 69. minuti i Lovren u 72.minuti.

Hrvatski navijači bili su dvanaesti igrač hrvatske reprezentacije i potpuno su nadglasali austrijsku skupinu, tako se moglo pomisliti u jednom trenutku igra u Hrvatskoj, a ne u glavnom gradu Austrije.

Budimo realni i recimo da je Livaja naš najbolji napadač, bez obzira što je sinoć zabio, ni Kramarić ne daje 50% onoga što daje u klubu i isto mu nije mjesto u prvih 11. Stanišiću isto, Juranović je ofenzivno i defanzivno odličan i brz. Majer također mora biti u prvih 11, kakav Vlašić. Dakle Livaković-Juranović-Erlić-Šutalo-Sosa-Brozović-Modrić-Kovačić-Perišić-Livaja-Majer. Od toga bolje nemamo i to mora biti prvih 11 neupitnih.