1. kolo SuperSport HNL

Stadion Kranjčevićeva

Lokomotiva – Dinamo 1-2

Iako je Dinamo dominirao u prvom poluvremenu, Lokomotiva u 35. minuti povela preko Marića koji je ubacio s lijeve strane,a Nigerijac Aliyu je glavom krasno matirao Livakovića.

Već u 50. minuti, akciju odigrali su gostujući nogometaši, a lopta je na kraju stigla na lijevu stranu do Drmića. Oslobodio se Drmić svog čuvara, i dodao Ivanušecu koji izjednačuje za 1-1.

U 64. mDinamo je do pobjede uspio doći u 79. minuti, no ipak Dinamo do pobjede uspio doći u 79. minuti, preko Menala.

Na kraju utakmice, odvijala se prava drama, poništen gol Dinamu, sjajna obrana Livakovića.

Pametno do kraja samo. Prednost od 9 bodova je velika. Treba probat nabit tovare jos na Poljudu za svaki slucaj i onda mozemo rec da je gotovo.