Podjeli

Dinamo nas je malo razmazio!!!

Dinamo je izgubio od Milana  4-0, tako su zagrepčani upisali prvi domaći poraz u 2022. godini.  u drugom poluvremenu odigrao vjerojatno najlošije poluvrijeme u zadnjih nekoliko sezona.

U samo 20 minuta primili smo čak 3 zgoditka, od čega jedan penal i jedan autogol, a sama momčad izgledala je totalno loše.

Na ovoj razini nekad je potreban faktor iznenađenja- Chelsea je Dinamo uhvatio „na krivoj nozi“ i zasluženo pobijedili. Nakon toga Čačić je probao sa istom taktikom dobiti Milan i Salzburg, ali nije upalilo.

Protiv Milana primili smo bez veze golove primili, bezvezni slobodni udarac skrivili, no takav je sport, nekad te ide, nekad ne.

Navikli smo na bolje rezultate, no veliki je uspjeh sudjelovati u grupnoj fazi najelitnijeg nogometnog natjecanja, Lige prvaka.

Dinamo je jedini klub s ovih prostora koji sudjeluje u ovom elitnom natjecanju.

Bosna, Slovenija, Srbija, Turska, Bugarska, Rumunjska, Albanija, Makedonija samo su neke od zemalja koje nemaju niti jednog predstavnika u Ligi prvaka.

Dinamu preostaje utakmica u Londonu, protiv Chelsea, pokušati napraviti još jedno čudo, ma da i izgube 6-0, uvijek će biti i ostati naši šampioni.