Odbojkaši sa Save postigli su lijep uspjeh osvajanjem drugog mjesta u srednjeeuropskoj regionalnoj MEVZA ligi.

Odbojkaši Mladosti pobijedili su slovenski Merkur Maribor sa 3-1 (22-25, 28-26, 25-21, 25-16) u polufinalu završnog turnira MEVZA lige.

Zagrebački sportski div i bivši viceprvak starog kontinenta u finalu je pružio dostojan otpor jakoj ekipi Ach Volley iz Ljubljane.

Za Ach volley ovo je četvrti uzastopni trijumf u MEVZA ligi, a osmi u posljednjih deset sezona.

Treće mjesto turnira, osvojio je domaćin Zadruga Dob 3: (25:21, 25:21, 31:29), pobjedom protiv Merkur Maribora.

Mladostaši su za plasman u finale MEVZA lige došli do pete uzastopne pobjede u ovom srednjoeuropskom natjecanju te druge nad Mariborčanima, koje su svladali i prošli tjedan u zagrebačkom Domu odbojke, a ta im je pobjeda od 3-1 u setovima i omogućila sudjelovanje na završnom turniru.