Podjeli

Već u prvoj četvrtini, pokazalo se da će biti teška utakmica. Igralo se gol na gol.

Već u 1. minuti Hrvatska vodi, Harkov izvodi peterac, grčki vratar brani ali na odbijenoj lopti Harkov je bio najbrži i uspio je zavući loptu iza leđa Zerdevasa. Odmah u sljedećem napadu, 2. minuti Grci izjednačuju.

Do poluvremena, na prednost gola, a na poluvrijeme se otišlo ipak sa prednošću Grčke 5-6. U drugom dijelu Hrvatska je sjajnom igrom i napadom i obranom od -1, došla na +7. U posljednjoj četvrtini, naši nastavljaju svoju seriju pogodaka, pa preko Lončara i Fatovića, Hrvatska pet minuta prije kraja odlazi na nedostižnih plus pet, nastavili još jednom Fatović pa Lončar za plus sedam tri minute do kraja. Post Grka, prekida Papanastasiou i Argyopoulous za konačnih 13:8.

Evo, to je sport, konačno smo odigrali odličnu utakmicu i samo jedno veliko bravo Hrvatska.

Autor: Branka Mioč