Puno bolje otvorili su turski reprezentativci kvalifikacijsku utakmicu u Osijeku, protiv Hrvatske, na osječkom stadionu Opus Areni.

Pred skoro 13000 gledatelja, Turci su prvi stigli do vodstva u 30. minuti susreta, istrčao je Livaković na dvadesetak metara i Yilmaz ga je majstorski savladao za 0-1.

U prvom poluvremenu Hrvatska je izgledala loše, bez prilika, već u drugoj minuti susreta Yilmaz je pucao s 20 metara iskosa, bilo je  opasno, ali Livaković se bacio i odbio u korner.

Hrvatska stala ima deset bodova i iduću utakmicu igra u nedjelju u Cardiffu protiv Walesa. Turska je vodeća s 13 bodova i utakmicom više od Hrvatske.

Nikad lošije navijanje onih koji su preko veze dobili karte od HNSa, uz novi incident, vidjeti ćemo što će UEFA, reći.