Zagreb, bazen Mladosti

Hrvatska –Mađarska 10-13 (1-2, 4-5, 2-3, 3-3)

U odlučujućoj utakmici Barakude su poražene od Mađarske, i tako ostala bez plasmana na Super Finale turnira u Los Angelesu.

Reprezentacija Italije, Mađarske te SAD kao domaćin, tako su osigurale mjesto na završnom turniru Svjetske lige.

Mađarska je, povela  2-0, a do kraja četvrtine barakude su smanjile na 1-2. Ništa se nije promijenilo niti na početku druge četvrtine, kada su Mađari poveli 5-1, do poluvremena Hrvatska je smanjila na dva gola zaostatka 5-3. Nakon poluvremena u trećoj četvrtini Mađarska opet diže razliku na +4 (10-6) i tu je bilo jasno da Hrvatska neće uspjeti.

Ipak, u zadnjoj četvrtini, Barakude, uspijevaju serijom 3-0, izjednačiti na 10-10, rezultat koji bi Hrvatsku odveo na završni turnir u LA, ipak Mađari su zabili još tri gola za redom te tako odnijeli pobjedu.

U Hrvatskim redovima najefikasniji su bili Rino Burić s tri gola, te Marko Žuvela i Franko Lazić sa po dva gola, dok su hrvatski vratari Marko Bijač  i Toni Popadić ukupno imali pet obrana.