Zagreb,  1/8 finala Lige prvaka

Zagreb – Monpellier  27 – 27  (11-13)

U nevjerojatnoj drami od samog početka, mogli su rukometaši Zagreba remizirali su sa francuskim Monpellierom, za četvrtfinale lige prvaka.

Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana, i pobjednik ovog susreta igrati će protiv Kiela. Srna je bio najbolji strijelac kod Zagreba sa 6 pogodaka, dok su pet upisali Kos i Čupić.

Loše je Zagreb otvorio utakmicu, da bi do 15 minute rukometaši Zagreba imali upisan samo jedan zgoditak, dok su francuzi isto postigli samo 4 zgoditka. Pomalo je Zagreb uspijevao smanjivati razliku, pred kraj poluvremena na samo gol zaostatka, ipak na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 11-13 za francuze.

Kako je završilo prvo poluvrijeme tako je počelo i drugo, igralo se gol na gol, poveo je i po prvi puta Zagreb, 16-15, no ipak gosti su bili ti koji su ipak držali prednost, a zagrebaši stizali.

Ovakva atmosfera podsjeća me na davne dane kada je Zagreb igrao u Kutiji šibica, i osvojio Ligu prvaka, lijepo je vidjeti da je arena bila puna i da se rukomet, i sport općenito prati i voli. I kad je nogomet, košarka, vaterpolo.