U prijateljskom susretu, Hrvatska rukometna reprezentacija uvjerljivo je sinoć pobijedila Italiju 40-26.

Svjetsko prventsvo za rukometaše će se igrati u Švedskoj i Poljskoj na rasporedu je od 11. do 29. siječnja.

Hrvatsku još očekuje posljednja provjera, utakmica protiv Sjeverne Makedonije igramo 6. siječnja od 20:15 sati, a 8. siječnja u istom terminu igramo protiv Izraela, na Croatia Cupu.

U prvom poluvremenu Hrvatska je zabila nevjerojatnih 23 gola, a nakon svega desetak minuta igre u nastavku Hrvatska je imala 14 pogodaka prednosti (30-16), a na koncu je završilo 40-26.

Kod Hrvatske sa po četiri gola dali su Lovro Mihić, Filip GlavašMarin Šipić i Luka Lovre Klarica. Dino Slavić je imao osam, a Mate Šunjić pet obrana.

Autor :  Branka Mioč