Blizu je Dinamo prezimljavanju u Europi, slavili su modri u Astani, 2-0.

Dinamo je opet pokazao da kad je teško onda je i na kraju dobro, jer da su slučajno izgubili europsko prezimljavanje bilo bi gotovo, ovako u Zagreb 14. prosinca stiže Balkanni.

Eventualnom pobjedom protiv Balkannija modri bi se plasirali u  šesnaestinu finala Konferencijske lige.

Na samom početku kiks obrane modrih, nije dobro počelo, već u 11. minuti dosuđen je penal za domaćina, do srećom po Dinamo, Danijel Zagorac obranio je. U nastavku utakmice bilo je šansi za Dinamo, u 48. minuti Sučić povukao je napad i zapucao prema Čondriću, a on nije uspio iskontrolirati loptu, Vidović je pokupio odbijanac i plasirao loptu u mrežu za vodstvo plavih 1-0.

U drugom poluvremenu , bolja igra Dinama, te već na samom početku prilika Kaneka koji je prošao kroz obranu i gađao malo pokraj gola. U zadnjih par utakmica Dinamov samuraj pokazao se kao igrač odluke, tako je bilo i ovaj put nakon kornera u 82′ minuti odbijena lopta dolazi do Kaneka koji je snažno opalio iz prve u sam gornji kut za 2:0.

Kaneko izvanredan… Sa ovom igrom možemo parirati jačim protivnicima.