Uspio je Dinamo pobijediti i osvojiti drugo mjesto u skupini, i sa tri pobjede izboriti nokaut fazu.
Pobjedom 3-0, golovima redom u ’69. minuti Perića te u ’72. i 77′. minuti golovima Brune Petkovića.
Za prvi gol , asistiraao je Mišić je izveo korner, a Perić je izvanredno skočio i pogodio za vodstvo.
Bilo je pitanje samo, kada će pasti gol, vidjela se inicijativa Dinama,
Dinamo je za 3 pobjede u konferencijskoj lizi protiv klubova iz Kazahstana i Kosova zaradio jednak broj bodova za klupski koeficijent kao prošle sezone u kojoj se kvalificirao u Ligu prvaka, tamo pobijedio Chelsea i remizirao sa Salzburgom.
I ovo je veliki uspjeh, kazao je trener Jakirević nakon utakmice, dok je Josip Mišić odigrao svoju 150 utakmicu za Dinamo.
A Petko za razliku od nekih, zna na koji gol treba pucat kad se igraju europske utakmice.