HT Prva liga, 17. kolo

Šibenik Dinamo 1:2

Stadion Šubićevac

Gledatelja: 831

Igrači Dinama upisali su 2:1 pobjedu protiv Šibenika na Šubićevcu za nova tri boda u prvenstvu. Prvo je pogodak u 19. minuti susreta postigao Luka Ivanušec, u drugom dijelu Jakoliš je postavio na 1:1, a Stefan Perić zabio je autogol za konačnih 1:2 na semaforu.

Dinamo je imao prvu priliku već nakon četiri minute igre kada je Mišić pokušao dodati za Petkovića na par metara od gola, ali domaća obrana zaustavila je tu akciju. Plavi su pokušavali probiti obranu Šibenika uz još nekoliko situacija, a mreža se zatresla u 19. minuti. Domaćin je ipak stigao do izjednačenja dvije minute nakon te propuštene prilike gostiju.

U 74. minuti  M. Jakoliš malo iskosa s lijeve strane iz kaznenog prostora gađa desni kut prizemnom loptom i postavlja na 1:1. Kratko je ovaj rezultat bio na semaforu, već u 81. minuti domaćin radi grešku i S. Perić zabija autogol. Mišić je ubacio u peterac, a domaći branič nespretno skreće ubačaj u vlastitu mrežu. Nekoliko trenutaka kasnije vidjeli smo dvije nove prijetnje na vrata Šibenika, a pokušaj Mišića pa zatim Oršića spašava Rogić. Do kraja susreta više nije bilo promjene rezultata.