Podjeli

Emisija „Stadion“, prikazana 07. veljače 2022., voditelj emisije Robert Jelečević i stručni komentator posvećuju dvadeset minuta pobjedi Hajduka nad Goricom, snimke golove i akcija, divljenje Hajduku. Voditelj ne može skriti oduševljenje povratkom Nikole Kalinića, da barem Hajduk je prvi na ljestvici pa bi čovjek razumio, i dalje Dinamo je prvi.

Također utakmici Istra – Dinamo, rezultat 1:2, i pobjeda Dinama utrošeno svega pet minuta objašnjavanja kako je Dinamo poguran od suca kod drugog gola, što je subjektivno mišljenje.

Sada su svi uprli oči u Kalinića, da je on tolika klasa, talijani ga nebi pustili, veća klasa, je budimo realni je Mislav Oršić, njegovi europski golovi vrte se u raznim euro tv razmjenama, a pamćenje me služi još, golove Kalinića nigdje.

Nitko ne pita odakle novci za ovih 15-20 novih igrača, jesu li ovo novci poreznih obveznika cijele Hrvatske. Da ovo radi Dinamo vjerujem Uskok bi već odavno bio u Maksimirskoj 128. Ako je sve pošteno(sumnjam) neka se pojačavaju, borba za drugo mjesto biti će zanimljiva.

Nevjerojatno i degutantno, sa HRT-a, ponavlja se iz emisije, u emisiju.