Podjeli

HT PREMIJER LIGA – 8. KOLO

KK“Cedevita junior“ – KK „Dinamo Zagreb

103:75 (22-15, 34-15, 20-20, 27-25)

Cedevita je već u prvoj četvrtini imala prednost od 22-15, kako bi već u drugoj četvrtini imala prednost 56-30. U drugom poluvremenu Dinamo se uspio malo približiti, ali domaćini su do kraja ostali koncentrirani i nisu dopustili iznenađenje.

”Čestitke Cedeviti Junior na pobjedi koja je energetski odradila utakmicu možda i za dva nivoa više od nas. Jednostavno kao da se nismo pojavili na utakmici. Griješili smo u svim stvarima koje smo govorili u pripremama da ne smijemo griješiti. U drugoj četvrtini smo primili previše poena što je Cedevita Junior u nastavku sačuvala. Možda je i bolje da smo jednu utakmicu izgubili ovako uvjerljivo i da smo ispucali svoje pogreške te se nadamo da ćemo u idućoj utakmici biti bolji i slaviti protiv Furnira”…dodao je trener Dinama Marijo Štirjan.

Ovo je ujedno bila i peta pobjeda Cedevite u prvenstvu, dok su košarkaši Dinama upisali četvrti poraz.

Dinamo iduće kolo koji je na rasporedu u subotu 26.11. dočekuje Furnir i to će biti prava prilika da pred domaćom publikom popravi stvari.

Autor: Branka Mioč