Bosco je u Sportskoj dvorani Boško Božić-Pepsi bio domaćin Hermes Analitici  u četvrtom kolu Prve muške lige za prvaka. Pritom je tražio pobjedu koja bi donijela nastavak borbe za drugo mjesto i plasman u doigravanje za HT Premijer ligu. U trećoj četvrtini Bosco odlazi i najvećih 30 koševa razlike ( 61:31), ali  Hermes odgovara serijom 11:0, sa kojom je i završena 3. četvrtina. Četvrta četvrtina nije donijela neko rezultatsko uzbuđenje i Bosco je mirno priveo utakmicu kraju.

Također u 4. kolu Lige za prvaka Zabok je zasluženo stigao do svoje druge pobjede u ovom dijelu natjecanja. U Gradskoj sportskoj dvorani savladana je Gorica rezultatom 92:84. Gorica je u 34. minuti imala osam koševa razlike (62:70), a onda su domaći u nešto više od dvije minute napravili seriju od 13:0 koju je zaključio Budimir i došli do pet koševa viška (75:70). Isti je igrač minuti i 20 sekundi prije kraja doveo Zabok do dvoznamenkastog vodstva (86:76) i tu je priči bio kraj. Gosti su se borili, a jednostavno više nisu imali snage za preokret i Zabok je rutinski priveo utakmicu kraju.