Split, Poljud

Hrvatska-Wales, 1-1

Sve do 93. minute, vodila je Hrvatska, imala čistu pobjedu, kada je Poljud doslovce šokiran, izjednačujućeg pogotka Broadheada, za Wales.

Do prve prilike za Hrvatsku nije se dugo čekalo . U trećoj minuti je Luka Modrić pucao s vrha šesnaesterc, krenuli su vatreni napadački, od samog početka,

Andrej Kramarić zabio je u 28.minuti prvog poluvremenu utakmice, svoj 23. pogodak za Hrvatsku u 82. nastupa.

Drugo poluvrijeme bila je kopija prvoga i Hrvatska je odmah tražila drugi pogodak koji bi Vatrene približio pobjedničkom startu u ovom kvalifikacijskom ciklusu. Nakon lijepe akcije u 50. minuti Kovačić je ostao sam pred suparničkim golmanom, ali pucao je visoko preko vrata.

Idući suparnik Hrvatske u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo iduće godine, je Turska. Ta se utakmica igra u utorak 28. ožujka u Bursi s početkom u 20.45 sati.

Protiv drugoligaških i trećeligaških igrača 1:1., u Qataru samo sreća je bila faktor, ovo je realno stanje.