KC Dražen Petrović, Aba liga

CIBONA – SPLIT,  81-73

Po drugi put ove sezone Cibona je pobijedila Split, nakon što su u prvom međusobnom ogledu sa pet igrača srušili Split na Gripama u prvenstvu, drugi put sa širim rosterom pobijedili su Splićane.

Na samom početku nije se činilo tako, momčad Splita povela je 11-0, ali nije dugo trebalo da igrači Cibone se vrate u utakmicu. Već na početku druge četvrtine, stvari su sjele na svoje mjesto, poveli su Cibosi sa 25-22, te do poluvremena igralo se na koš.

Rezultatom 41-41 otišlo se na poluvrijeme, sredinom treće četvrtine Cibona je proigrala, odličnom igrom u napadu Cibona je već krajem treće četvrtine otišla na +17, a žuti su do kraja uspjeli samo smanjiti rezultat.

Cibona je zasluženo pobijedila, i upisala važne bodove u Admiral Aba ligi, te tako upisali četvrtu pobjedu, s trenutnim omjerom 4-7, dok je Split na omjeru 3-8.