U susretu 19. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je u KC Dražen Petrović uvjerljivo pobijedila Split sa 84-65.

Cibona je sjajno ušla u utakmicu i nakon prve četvrtine je vodila sa 29-8, cibosi su u prvoj četvrtini pogodili čak sedam trica iz deset pokušaja. Na poluvremenu je domaćin i dalje imao nedostižnih +21 (52-31).

Cibonu je do sedme pobjede predvodio Amar Gegić sa 24 koša, tri skoka i četiri asistencije, a zanimljivo Gegić je u prvih 10 minuta zabio 16 od 29 koševa domaćina, kod gostiju najefikasniji su bili Shannon Shorter sa 14 koševa i osam skokova, te Lovre Runjić sa 12 koševa i osam skokova.

Na ljestvici vode Crvena zvezda i Partizan sa po 33 boda, no Zvezda ima utakmicu manje. Treća je Budućnost sa 29 bodova i dva susreta manje.