Zagreb, Stadion Maksimir

DINAMO – ISTRA    4-1

Nakon dvostrukog slavlja protiv Hajduka na Poljudu, nakon mjesec dana Dinamo je ponovo zaigrao na Maksimiru.

Već u četvrtoj minuti susreta Dinamo je poveo, preko Vidovića, do 37 minute kada zbog neshvatljive pogreške Istra uspijeva izjednačiti, zgoditkom Fileta. Minutu prije kraja prvog poluvremena Dinamo ipak uspijeva postići drugi zgoditak, Brodić je bio strijelac za 2-1, rezultatom s kojim se otišlo na poluvrijeme.

U 58. minuti Brodić postiže pogodak za 3:1, a konačnih 4:1 postavio je Dario Špikić u 61. minuti susreta.

Ovom pobjedom Dinamo je došao na korak do Rijeke, koja je i dalje prva , a Dinamo drugi sa 60 bodova, pet manje od Rijeke, također s utakmicom manje protiv Varaždina koju će odigrati 17. travnja, te ukoliko osvoje tri boda, sasvim će se približiti Rijeci.

Sve je izvedivo, a Hajduk otkako sude strani suci, gube šansu za osvajanje titule….