1. kolo HNL-a,

Dinamo – Slaven  5-2,

Dinamo je u posljednjoj utakmici 26. kola slavio protiv Slaven Belupa, 5-2, i sa tri nova boda doslovce se približio vodećem dvojcu.

Odmah na početku utakmice, bila je vidljiva promjena cijele momčadi, morao je Jakirević odmoriti dio standardnih igrača prvog sastava, mogli su plavi već u samom početku povesti iz jedne akcije, a u sedmoj minuti modri iz akcije preko Halilovića koji nije tražio asistenciju, nego je sam opalio s nekih 25 metara i pogodio, vratar gostiju je bio nemoćan. Imali su i gosti prilike koje nisu iskoristili, da bi već u 18. minuti Dinamo povisio na 2-0 zgoditak Vidovića.

S ove utakmice jedino što nas može veseliti jesu 3 nova boda, te potvrda da se Martin Baturina vratio formi.

Tako je ova nedjelja, 10. ožujka 2024 ispisala još jednu povijest Dinama, povijest za vraćanje Dinama navijačima, i petardu za novog predsjednika Velimira Zajeca.