U 12. kolu SuperSport HNL lige, Gorica je savladala i Dinamo, na svom terenu rezultatom 2-1.

Tako je povijesnu pobjedu Gorica, izborila boljom igrom, moramo priznati i željom, za osvajanjem novih triju bodova. Tako Gorica je postala konkurent vjerojatno za mjesto koje vodi u Europu.

Imao je Dinamo vodstvo, i sve u svojim nogama, do 70′ minute, kada je Gorica izjednačila. Krenimo redom , Dinamo je poveo preko Ademija, u ’63.minuti susreta. Prvu šansu imao je Dinamo već u 3. minuti susreta, kada je priliku imao Bulat, koji je akciju izveo sam, no vratar Gorice bio je spreman.

Kratko je trajalo vodstvo plavih“rozih“  već u70. minuti Nikola Vujnović je volejem iz šesnaesterca rasparao mrežu Nevistića za 1:1.

U sudačkoj nadoknadi Jurić izlazi sam pred Nevistića i snažnim udarcem pogađa za trijumf Gorice, imao je Dinamo priliku za pobjedu ali Gorica je ipak sretnije došla do nova tri boda.

Čestitke Gorici, a usuđujem se reći ovo je najgori Dinamo u zadnjih 20 godina.