Podjeli

Zagreb, bazen Mladost

Hrvatska – Mađarska 11-8

Hrvatska je povela već u prvoj minuti susreta, s igračem više, Harkov je bio strijelac. Izjednačila je Mađarska na 1-1. Hrvatska je ponovno zabila. Prva četvrtina, završila je rezultatom 2:2. Hrvatska je dva puta vodila, Mađarska dva puta izjednačila.

U drugoj četvrtini, Hrvatska opet postiže gol , Marinić Kragić za vodstvo 3-2, uspjeli smo iskoristiti igrača više. Mađari su imali napad za izjednačenje, s igračem više, ali nisu uspjeli. Hrvatska u sljedećem napadu zabija za 4-2.

Na poluvrijeme se odlazi sa dva gola prednosti, uz odličnu obranu , blokovima i obranom Bojala.

U nastavku, igra gol na gol, ovaj put Mađarska je bila prva zabila za 4-3, no brzo je Hrvatska zabila za 5-3. Igralo se i dalje gol na gol, treća četvrtina završava rezultatom 7-6 za Hrvatsku. 59 sekundi Hrvatska zabija za 4 gola razlike, Vrlić je strijelac, njegov prvi gol na današnjoj utakmici.

Početkom četvrte četvrtine Hrvatska odlazi na +2, i prvi put na +3, pri rezultatu 9-6. Hrvatska tri minute prije kraja ima 10-7.

Nismo uspjeli zabiti iz napada, dvije minute prije kraja, Mađari ne iskorištavaju napad.

Minutu i sedamnaest stotinki, imamo tri zgoditka prednosti.