Podjeli

Nakon što su u prvoj utakmici igrači Omiško Olmissum, u drugoj utakmici  u Omišu bolji bio Dinamo rezultatom 4:2, koji je sada izjednačio rezultat na 1:1 u međusobnim omjerima.

U 19. minuti Dinamo stiže do prednosti zgoditkom Postružina, a samo par minuta kasnije domaćini dolaze do izjednačenja preko Pavića. U 30. minuti ponovno prednost za Dinamo, ovoga puta strijelac je Kristijan Čekol. Nakon toga Olmissum je sve ‘karte’ bacio prema naprijed, a to je otvorilo nove šanse Dinamu, koji je autogolom Jurlina došao do prednosti 3:1.

Tada Olmissum povlači golmana kako bi dobio igrača više u igri, a to otvara šanse Dinamu koji preko Mužara zabija za 4:1. U zadnjoj minuti utakmice, Nikola Pavić smanjuje prednost gostiju svojim drugim pogotkom na utakmici, i tako postavlja konačan rezultat od 4:2.

Tako je zajamčen futsal spektakl, u Draženovoj dvorani, 26.5., moja ulaznica je u džepu…

Autor: Branka Mioč