Podjeli

Kval. za OI

Njemačka – Hrvatska

Bogata sportska subota. Naši Hrvatski rukometaši su na kvalifikacijskom turniru za plasman na Olimpijske igre.

Sjajno je Hrvatska otvorila turnir, pod vodstvom novog trenera  Dagura Sigurdssona, pobijedila je Austriju, rezultatom 35-29. Protiv Njemačke krenula je Hrvatska uraganski, Kuzmanović je zaključao svoj gol, tako da je u 26 minuta igre Njemačka postigla samo devet pogodaka , a Hrvatska je imala +6.

U drugom poluvremenu nešto drugačija priča, u samo prve tri minute Nijemci su zabili dva gola, i uspjeli izboriti igrača više. U ’39 minuti Nijemci dolaze na -3, u 47′ minuti najniža razlika -2, samo dva gola prednosti za Hrvatsku. Igra se gol na gol.

Kakva igra živaca, drama u Hanofferu , deset minuta prije kraja, Hrvatska drži +2.

Uspjela je Hrvatska, ostvariti plasman na Olimpijske igre, voljela bih da Dinamo ima trenera kao što je Sigurdsson.