Stadion Šubićevac,

Polufinale, Hrvatskog kupa

Šibenik – Dinamo (Drmić 1′, Pozo ’72, Čop 90+3)

Davne 2010. godine, Šibenik je jedini put bio u finalu spomenutog natjecanja. Tada je u dvije utakmice bolji od Šibenika bio Hajduk.

Danas, Šibenik je u finalu Kupa.

Već u prvoj minuti, Dinamo preko Josipa Drmića vodi 1-0, imali su modri nakon pogotka šanse, ali nisu ih iskoristili, u 72. minuti, Šibenik nije izjednačio preko Poza koji  dodaje Radonjiću, a on mu je uz malo sreće vratio loptu, Pozo je iz velike blizine zabio na prazan gol.

Kad se činilo da ćemo ipak prvog finalista dobiti u produžecima, a možda i preko penala, tu je Duje Čop. Kvržić je sjajno prolazi po desnoj strani i ubacuje, a Čop glavom majstorski matira Livakovića za veliko slavlje Šibenika.

U pet posljednjih prvenstvenih utakmica, plavi su osvojili pet bodova, uz samo jednu pobjedu, protiv Rijeke. Dinamo je uovomg proljeća u prvenstvu prosuo 14 bodova, sada poraz u kupu.

Lokomotivu, plavi su dobili jedva, tek nakon produžetaka. Jeli konačno vrijeme da Čačić kupi prnje, ili će uništiti Dinamo do kraja

Puno toga ne štima, što je previše, previše…. Šibeniku svu sreću u finalu!!