10 kolo, Liga prvaka

Poljska, Wisla Plock – Zagreb  26-30

Zagrebaši su na odličan način završili europsku priču ove sezone.

Hrvatski predstavnik proveo je u vodstvu cijelo prvo poluvrijeme, no ipak kako se bližio kraj poluvremena Poljaci su polako smanjivali prednost.

U nastavku susreta gledali smo izjednačenu utakmicu, a sedam minuta prije kraja PPD Zagreb je pobjegao na dva gola prednosti (25:23).

Četiri pogotka za PPD Zagreb su postigli Luka Lovre Klarica, Željko Musa, Timur Dibirov i Stefan Dodić, dok je spomenuti Slavić imao 13 obrana. Kod Poljaka Michal Daszek dao je sedam pogodaka, a Lovro Mihić pet.

Na ljestvici skupine A vode PSG i Veszprem koji imaju po 16 bodova. Dva manje ima Magdeburg. Četvrti je bukureštanski Dinamo s 11, peti GOG Gudme s devet, dok PPD Zagreb ima osam. U idućem kolu PPD Zagreb igra doma protiv PSG-a, a utakmica se igra 8. veljače iduće godine.