Podjeli

Dinamo je u 6. kolu HNL-a, ugosti momčad Osijeka.

Plavi su pobijedili, rezultat na kraju 5-2, nema se tu kaj puno reći, kad igra Dinamo, to vam je spektakl, a tako smo naučili i tribinu zapad kako se navija, gdje bi nam bio kraj, da nam je Istok u funkciji.

Dinamo je poveo vrlo rano, već u trećoj minuti je zabio Mislav Oršić. Osijek je preko Diona Drena Belje izjednačio u 28. minuti. U nastavku susreta prvo je Dinamo pobjegao na 3-1 golovima Brune Petkovića i Dine Perića, dok je Osijek smanjio na 2-3 golom Laszla Kleinheislera u 74. minuti. U finišu utakmice još je jednom strijelac bio Perić, a sve je zaključeno autogolom Jurčevića za 5-2.

Kazao je Bjelica, da misli da su Osječani bili bolji u prvom poluvremenu, i da su trebali steći prednost, a samo ćemo dodati NENADE , misliti je drek znati.

Dinamo je konkurenciji za naslov prvaka u samo dva kola, utrpao 9 komada.