U utakmici odigranoj u Draženovom domu, Cibosi cijelo vrijeme kontrolirali rezulat.

Najbolji strijelac utakmice bio je Cibonin Mateo Drežnjak s 14 poena, Danko Branković postigao je double-double učinak s 12 ubačaja i 11 skokova, dok je Jose Vildoza ubacio 11 poena. Treba svakako spomenuti i mladog Luku Krajnovića koji je dodao 10 poena.

U drugoj utakmici, Gorica je iznenadila Cedevitu junior, 92:95, susret u Domu sportova odlučen je u samoj završnici. Strijelci za Cedevitu Junior bili su Radović 19 poena, Matej Bošnjak 11 poena, Filipović 10 poena.

Split je s lakoćom poveo s 1:0 protiv Adria Oil Škrljeva, slavili su  98:54, u trećoj četvrtini, u 27. minuti semafor je pokazivao +42 (72:30) da bi na kraju bilo i najviših +44.

Kod Splita istaknuo se Toni Perković, za 17 minuta ubacio je 17 poena.

I Zadar je poveo u četvrtfinalnoj seriji doigravanja protiv Zaboka, slavili su rezultatom 88:63, tokom prvih deset minuta rezultat je bio izjednačen 20:20,

do poluvremena Zadrani su stigli do 42:29.                                                                                                                                           Zadar su do pobjede s po 13 poena predvodili, Dominik Mavra i Pavle Marčinković, te Antonio Jordano i Martin Junaković, po 11 poena.