Sc Krešimir Ćosić

¼ finala doigravanja

KK „Zadar“ – KK “Dinamo“  90:65 (20:17, 29:20, 22:15, 19:13)

Nakon što je Cibona osigurala plasman u polufinale doigravanja, u dvije pobjede nad Furnirom, u majstorici odigranoj u Zadru, u polufinalu hrvatskog košarkaškog prvenstva sastati će se Cibona i Zadar.

Bez previše muke košarkaši Zadra, su izborili polufinale i dvoboj sa Cibonom. Utakmica koja je nosila ulazak u polufinale prvenstva, imala je svoj utjecaj tokom prve četvrtine, kada su zadrani serijom promašenih trica, Dinamo je držao donekle korak uz domaćina.

U trenutku Dinamo čak i preuzima vodstvo, da bi Zadrani ubrzo se vratili. tricom Žganeca.

U trećoj četvrtini Zadar radi seriju od +11, kada dolazi i do najvećeg vodstva od +19 (63:44) , Dinamo ostaje bez postignutog koša četiri minute, i tada zadrani dostižu razliku više od 20, (76:54).

Do kraja utakmice Zadrani su održavali prednost, ne mogu se oteti dojmu kako jedna ekipa koja je igrala Ligu za ostanak, može na kraju igrati za play off doigravanje.