Nova pobjeda Vukova, Cibona je i po četvrti put ove sezone slavila protiv Gorice, rezultatom 70:85.

Gorica se dobro držala u prvom poluvremenu, na odmor je otišla s dva koša prednost (37:35), no ‘vukovi’ su u nastavku pokazali zube i drugi dio dobili sa 17 koševa razlike.

Najjefikasniji u redovima plavih bili su Toni Nakić sa 18 ubačenih poena, Branković 12, također treba spomenuti  Gnjidić 11 poena i Roko Prkačin koji je također bio sjajan sa 12 poena.

Svi su dali svoj  doprinos ponovno je ovo momčadska pobjeda, ova ekipa ima definitivno muda i karaktera.

Uvjerljiv je bio i Zadar koji je na gostovanju porazio Zabok 105:87. Gosti su već nakon prve četvrtine imali 11 koševa viška (32:21), a do kraja susreta samo su povećali prednost.

Previše problema nije imao niti Split koji je u dvorani II Doma sportova pobijedio Cedevitu Junior 86:64.

Na ljestvici vodi Zadar s 51 bodom, Cibona ima 50, Split 49, Cedevita 45, Gorica 42, a Zabok 40 bodova.