ADMIRAL ABA LIGA

13.KOLO

KK CIBONA – KK MZT

87:85 (22:19, 19:26 15:18, 19:12, 12:10)

Košarkaši Cibone upisali šestu pobjedu u AdmiralBet ligi, te tako ostvarila korak bliže mogućem play off lige.

Pred oko 1 500 navijača momčadi Cibone i MZT-a odigrale su neizvjesnu utakmicu, u prvoj četvrtini Vukovi su poveli i dobili prvu četvrtinu 22-19. Tijekom cijele utakmice prednost se izmjenjivala.

Najveću neizvjesnost gledali smo u posljednjoj četvrtini. Domaćini su tricama pokušavali izjednačiti, a to su i uspjeli. Na koncu, Kapusta je svojim šutom za tri poena 18 sekundi prije kraja osigurao produžetak.

Takve utakmice vrijedne su gledanja, košarka je igra loptanja pod obručima, neizvjesna i istodobno zanimljiva. Pogotovo u zadnje vrijeme u Draženovom domu.

Borna Kapusta s 18 koševa, Lovro Mazalin upisao je 13 poena, po 11 koševa ubacili su Sven Smajlagić i Aleksandar Aranitović.